KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062033
nr 1306 2033
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1912,58x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:59:53
100 kr
150 kr
200 kr
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren